Новини

«Львівський бронетанковий завод» відвідав заступник міністра економічного розвитку і торгівлі.

У вівторок, 4 грудня 2018року, з робочим візитом на ДП «Львівський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», прибув заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Бровченко Юрій Петрович.

В рамках цього візиту пройшло детальне ознайомлення заступника міністра з виробничими потужностями, окреслено потенціал, перспективи та всі виробничі можливості підприємства для максимального завантаження та залучення заводу, з метою вирішення завдань обороноздатності та економічного зростання країни.

На сьогоднішній день на підприємстві працює близько 640 осіб, а середня зарплата працівників становить 12 тис. грн. за останні 4 роки цей показник збільшився у 2,4 рази. В свою чергу, директор ДП «ЛБТЗ» Віктор Андрощук анонсував підняття з 1 січня 2019 року заробітної плати ще на 20%. До слова, з приходом теперішнього керівника за останні пів року це вже друге підвищення заробітних плат на підприємстві.

«Приємно бачити, що одне з стратегічних підприємств з виробництва та ремонту бронетанкової техніки активно працює та готове в рази збільшити виробничі потужності для забезпечення обороноздатності та збереження життя нашим захисникам на сході країни, а також від міністерства висловлюю підтримку "Львівському бронетанковому заводу» - зазначив Юрій Бровченко.

Нагадаємо, що основною сферою діяльності є ремонт і модернізація танків Т-72, Т-64, гусеничних пожежних машин ГПМ-54, інженерних машин розгородження ІМР-2 та броньованих машин розмінування БМР-1. Фахівці заводу також здійснюють ремонт танкових двигунів та комплектуючих до танків Т-72.

Останніми роками на підприємстві інтенсивно проводяться роботи по виготовленню нових зразків БТОТ, а саме: проведено державні випробування дослідного взірця та налагоджено виготовлення тактичної бойової колісної машини «Дозор –Б», гусеничної броньованої пожежної машини ГПМ-72, бойової ремонтно-евакуаційної машини БРЕМ «Лев». Окрім того, на даний час розроблено технічну документацію і виготовлено дослідний взірець тягача БТС-4ЛБТЗ.


Новий пожежний танк від ДП «Львівський бронетанковий завод» взяв участь в міжнародних польових навчаннях

26-27 вересня 2018 року в рамках Міжнародних польових навчань EU-CHEM-REACT, які проходили за організації ЛДУ БЖД та ЄС відпрацьовували спільні аварійно-рятувальні дії за участі пожежного танка ГПМ-72.

Відповідно до легенди активної фази проведення польових навчань, ГПМ-72 проводив гасіння пожежі на складі боєприпасів. Пожежний танк з поставленим завданням впорався «на відмінно».

ЛДУ БЖД спільно з ЄС проводять масштабні Міжнародні польові навчання EU-CHEM-REACT на базі полігону ДП «Екотрансенерго». Третій день навчань: пожежний танк, ДТП, підведення підсумків та урочисте закриття Міжнародних польових навчань EU-CHEM-REACT

Нагадаємо, ГПМ-72 виготовлена на базі Танка Т-72, оснащений пожежною цистерною місткістю 20т, сучасним пожежним насосом та лафетом, за допомогою яких можна гасити пожежу на відстані до 100 метрів забезпечуючи при цьому високу прохідність, та захист екіпажу від ураження вогнем, боєприпасів, високих температур та диму.

Дана бронетехніка є незамінною при гасінні пожеж і проведенні аварійно-рятувальних робіт на складах, арсеналах зброї та легкозаймистих речовин, при лісових пожежах, а також для розчищення шляхів до осередку пожеж.