Новини

27.10.2021.

Виконання держоборонзамовлення на відновлення броньованих тягачів

Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод», яке входить до складу Укроборонпрому, виконало держоборонзамовлення на відновлення понад десяти броньованих тягачів середніх БТС-4 з одночасним покращенням їх тактико-технічних характеристик (ТТХ) для Міноборони України.

Читати далі
14.10.2021.

З днем захисників і захисниць України!

Усім колективом висловлюємо велику вдячність і повагу всім, хто захищав і продовжує захищати цілісність і суверенітет нашої держави та схиляємо голову у жалобі за тими, хто віддав своє життя за Україну.

Читати далі
02.10.2021.

Львівський бронетанковий завод відвідали іноземні військові дипломати

29 вересня на Державному підприємстві «Львівський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», відбувся міжнародний захід — робочий візит представників воєнно-дипломатичних установ іноземних держав.

Читати далі
16.09.2021.

XX Міжнародний економічний форум

Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод», який входить до складу Державний концерн "Укроборонпром", взяло участь у ювілейному XX Міжнародному економічному форумі, що відбувся 16 вересня на стадіоні «Арена Львів». Завод презентував військову бронетехніку, яку виготовляє, відновлює та модернізує: тактичну броньовану колісну машину «Дозор-Б», макети танків Т-64 та Т-72 і броньованих ремонтно-евакуаційних машин «Лев» та «Зубр» виробництва ЛБТЗ.

Читати далі
10.09.2021

Святкування професійного свята - День танкіста

Щиро дякуємо шановним почесним гостям за привітання та почесні відзнаки працівникам підприємства: отцю Роману настоятелю храму Успіння Пресвятої Богородиці, високоповажним гостям від Львівської обласної державної адміністрації, Львівська міська рада, Львівської обласної ради, Державний концерн "Укроборонпром", Міністерство оборони України, Сихівської районної адміністрації ЛМР та всім, хто сьогодні розділив з нами свято!

Читати далі
03.09.2021

Україна і Сполучені Штати Америки спільно розроблятимуть озброєння і військову техніку

Під час робочого візиту Президента України Володимира Зеленського до США міністр оборони України і міністр оборони США підписали Рамкову угоду щодо стратегічних основ оборонного партнерства між Міністерством оборони України та Міністерством оборони США.

Читати далі
24.08.2021

Привітання з Днем Державного прапора та 30-ою річницею Незалежності України.

Від колективу підприємства та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з Днем Державного прапора та 30-ою річницею Незалежності України!

Читати далі
23.06.2021

ДП «Львівський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром» взяло участь у ХVIІ Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та Безпека - 2021»

З 15 по 18 червня 2021 року у місті Києві проходила ХVIІ Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека - 2021». Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод», у складі об’єднаної експозиції підприємств ДК «Укроборонпром» продемонструвало види озброєння і техніки, які підприємство виготовляє, модернізує та ремонтує

Читати далі
20.05.2021

День вишиванки на ДП "Львівський бронетанковий завод"

Щиро вітаємо Вас, друзі!
Вишиванка - це національна святиня, символ українсько роду, оберіг, який символізує зв'язок поколінь.
Шануймо, бережімо, примножуймо наші традиції!

Читати далі
16.04.2021

Ми – першопрохідці! Львівський бронетанковий завод першим серед підприємств Укроборонпрому розпочав вакцинацію від Covid-19

Сьогодні, 16 квітня 2021р. мобільна медична бригада з імунізації зробила щеплення від Covid-19 першим 100 працівникам підприємства препаратом CoviShield/AstraZeneca, решта охочих вакцинуватимуть наступного тижня.

Читати далі
07.04.2021

Львівський бронетанковий завод модернізував п’ять танків Т-64 та Т-72 для Збройних сил України

Державне підприємство “Львівський бронетанковий завод” (ЛБТЗ), яке входить до складу Укроборонпрому, передало українським військовим п’ять модернізованих танків Т-64 та Т-72. Роботи виконані з випередженням графіка та за умов обмеженого фінансування.
Танки укомплектовано сучасними системами управління вогнем, внутрішнього і зовнішнього зв’язку та комунікації, приладами денного та нічного бачення, камерами заднього виду, супутниковою навігацією та динамічним захистом

Читати далі
25.03.2021

Львівський бронетанковий завод поставить український кулемет на оновлений бронетягач БТС-4

Наразі Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод» має контракт з Міністерством оборони України на капітальний ремонт та доробку броньованого тягача БТС-4.

Читати далі
16.03.2021

Львівський бронетанковий завод модернізував чергову партію танків для Збройних сил України

Сьогодні Державне підприємство "Львівський бронетанковий завод", яке входить до складу Укроборонпрому, передало Міністерству оборони України нову партію модернізованих танків Т-64 та Т-72..

Читати далі
17.08.2020

Бронетранспортер «Дозор-Б» відмінно продемонстрував свої можливості для потенційного інозамовника

Цими вихідними на одному з полігонів на околиці Києва відбулись тактичні випробування колісних бронемашин від вітчизняних виробників.

Читати далі
29.07.2020

Львівський бронетанковий завод відвідав міський голова Львова Андрій Садовий

Сьогодні, з робочим візитом ДП "Львівський бронетанковий завод" відвідав міський голова Львова Андрій Садовий. В ході візиту очільник міста разом з директором підприємства Віктором Андрощуком обговорили важливі питання співпраці..

Читати далі
17.07.2020

Львівський завод передав замовнику близька десятка відновлених танків Т-64

Державне підприємство "Львівський бронетанковий завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром", передало для потреб Міністерства оборони України чергову партію відремонтованих та модернізованих танків Т-64.

Читати далі
18.02.2020

З робочим візитом державне підприємство «Львівський БТЗ» відвідав заступник генерального директора ДК «Укроборонпром»

Сьогодні, 18 лютого 2020 року на державне підприємство Львівський бронетанковий завод, що входить до складу ДК «Укроборонпром» з робочим візитом прибув заступник Генерального директора ДК «Укроборонпром» Ігор Фоменко.

Читати далі
04.02.2020

ДП «Львівський БТЗ» з робочим візитом відвідав начальник центрального бронетанкового управління збройних сил України

04 лютого 2020 року з робочим візитом на державне підприємство Львівський бронетанковий завод, що входить до складу ДК «Укроборонпром» завітав начальник Центрального бронетанкового управління Збройних Сил України генерал-майор Юрій Мельник.

Читати далі
24.01.2020

На ДП «Львівський БТЗ» з робочим візитом завітало керівництво ДК «Укроборонпром»

24 січня 2020 року з робочим візитом на державне підприємство Львівський бронетанковий завод, що входить до складу ДК «Укроборонпром» завітав директор Дивізіону бронетанкової техніки ДК «Укроборонпром» Євген Анфалов.

Читати далі
09.12.2019

ДП «Львівський бронетанковий завод» працює над поглибленням співпраці з іноземними партнерами

09 грудня 2019 року на ДП «Львівський БТЗ», що входить до складу ДК «Укроборонпром» відбулася офіційна зустріч керівництва підприємства та делегації однієї з країн Південної Азії в супроводі представників ДК «Укрспецекспорт».

Читати далі
06.10.2019

Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром» взяло участь у ХVI Міжнародній виставці озброєння і техніки «Зброя та Безпека - 2019»

В період з 08 по 11 жовтня 2019року у місті Києві проходить ХVI Міжнародна виставка озброєння і техніки «Зброя та Безпека - 2019». Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод» уже традиційно, у складі об’єднаної експозиції підприємств ДК «Укроборонпром» демонструє нові види озброєння і техніки, які підприємство виготовляє, модернізує та ремонтує.

Читати далі
06.09.2019

На Львівському бронетанковому відзначили День танкіста

Сьогодні, 06 вересня 2019 року День танкіста на Львівському бронетанковому заводі минув традиційно святково. Розпочався захід з покладання квітів, гімну, хвилини мовчання та молитви. Для привітання працівників підприємства з нагоди професійного свята завітали представники органів місцевого самоврядування та органів влади, подякували військовим-танкістам та працівникам заводу за їхню важливу та відповідальну роботу.

Читати далі
01.08.2019

«Львівський бронетанковий завод» з черговим візитом відвідав заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України

У четвер, 1 серпня 2019 року, з робочим візитом на ДП «Львівський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», прибув заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Бровченко Юрій Петрович.

Читати далі
20.07.2019

ДП «Львівський бронетанковий завод» підкорює вершини

20 липня 2019 року працівники Львівського бронетанкового заводу на чолі із керівником підприємства Віктором Андрощуком зійшли на найвищу вершину Українських Карпат - Говерлу, висота якої складає 2 061 м. над рівнем моря.

Читати далі
01.07.2019

«Львівський бронетанковий завод» відвідав голова Наглядової ради "Укроборонпрому"

В понеділок, 1 липня 2019 року державне підприємство «Львівський бронетанковий завод», що входить до складу державного концерну «Укроборонпром» з робочим візитом відвідав голова Наглядової ради "Укроборонпрому" Айварас Абромавичус. Це один із перших візитів Айвараса Абромавичуса на підприємства концерну на даній посаді, основною метою візиту було ознайомлення з виробничими потужностями підприємства та перевірка виконання підприємством договорів в тому числі з Міноборони України.

Читати далі
13.02.2019

Міноборони України нагородило працівників ДП «Львівський бронетанковий завод» за вагомий внесок в ліквідації пожежі на військових складах в м. Ічні, що на Чернігівщині.

13 лютого 2019 року з почесним візитом для вручення нагород працівникам заводу прибув підполковник центрального бронетанкового управління Міноборони України Олег Гринчак, який подякував працівникам за проявлену мужність, оперативність та професіоналізм під час ліквідації пожежі та щоденну важку роботу по відновленню бронетехніки яку військові відчувають на передовій.

Читати далі
10.01.2019

Львівський бронетанковий завод відновив роботу по капітальному ремонту пожежних танків ГПМ-54

На основі Спільного рішення Міноборони України та державного підприємства «Львівський бронетанковий завод» щодо проведення регламентованого (капітального) ремонту пожежних машин високої прохідності ГПМ-54 від 11.07.2017р. впродовж 2018року було допрацьовано технічну документацію та в кінці року поставлено в війська першу модернізовану ГПМ-54, підписано договір на ремонт ще понад десяток одиниць бронетехніки, яку планують модернізувати та поставити в наступному році.

Читати далі
04.12.2018

«Львівський бронетанковий завод» відвідав заступник міністра економічного розвитку і торгівлі.

У вівторок, 4 грудня 2018року, з робочим візитом на ДП «Львівський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», прибув заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Бровченко Юрій Петрович.

Читати далі
25.09.2018

Новий пожежний танк від ДП «Львівський бронетанковий завод» взяв участь в міжнародних польових навчаннях.

26-27 вересня 2018 року в рамках Міжнародних польових навчань EU-CHEM-REACT, які проходили за організації ЛДУ БЖД та ЄС відпрацьовували спільні аварійно-рятувальні дії за участі пожежного танка ГПМ-72.

Читати далі