2021-06-23

ДП «Львівський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром» взяло участь у ХVIІ Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та Безпека - 2021»

З 15 по 18 червня 2021 року у місті Києві проходила ХVIІ Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека - 2021». Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод», у складі об’єднаної експозиції підприємств ДК «Укроборонпром» продемонструвало види озброєння і техніки, які підприємство виготовляє, модернізує та ремонтує.

Серед зразків бронетехніки в цьому році відвідувачам виставки були представлені модернізовані танки типів Т-72 та Т-64, броньовані пожежні танки ГПМ-72 та ГПМ-54, броньовані ремонтно-евакуаційні машини БРЕМ «Лев» та «Зубр», а також бронетранспортер «Дозор-Б»..

В рамках виставки керівник підприємства Віктор Андрощук зустрівся з представниками силових структур як України так і делегаціями іноземних країн, основною темою зустрічей була можливість виготовлення та постачання продукції для потреб замовника.

«На даний час підприємство безперебійно працює над виконанням замовлення для ЗСУ. Наше підприємство освоїло відновлення та модернізацію майже всіх видів бронетехніки на гусеничному ходу, яка є на озброєнні української армії. Також важливо наголосити, що на даний час ми єдині серед підприємств бронетанкового кластеру, які виготовляють інженерну бронетехніку на базі танків. Ми горові нарощувати обсяги виробництва для українського війська, водночас для нас дуже важливо продовжувати та розвивати співпрацю з іноземними партнерами, оскільки нам є чим зацікавити інозамовника,» - наголосив Віктор Андрощук.