Новий пожежний танк від ДП «Львівський бронетанковий завод» взяв участь в міжнародних польових навчаннях

26-27 вересня 2018 року в рамках Міжнародних польових навчань EU-CHEM-REACT, які проходили за організації ЛДУ БЖД та ЄС відпрацьовували спільні аварійно-рятувальні дії за участі пожежного танка ГПМ-72.

Відповідно до легенди активної фази проведення польових навчань, ГПМ-72 проводив гасіння пожежі на складі боєприпасів. Пожежний танк з поставленим завданням впорався «на відмінно».

ЛДУ БЖД спільно з ЄС проводять масштабні Міжнародні польові навчання EU-CHEM-REACT на базі полігону ДП «Екотрансенерго». Третій день навчань: пожежний танк, ДТП, підведення підсумків та урочисте закриття Міжнародних польових навчань EU-CHEM-REACT

Нагадаємо, ГПМ-72 виготовлена на базі Танка Т-72, оснащений пожежною цистерною місткістю 20т, сучасним пожежним насосом та лафетом, за допомогою яких можна гасити пожежу на відстані до 100 метрів забезпечуючи при цьому високу прохідність, та захист екіпажу від ураження вогнем, боєприпасів, високих температур та диму.

Дана бронетехніка є незамінною при гасінні пожеж і проведенні аварійно-рятувальних робіт на складах, арсеналах зброї та легкозаймистих речовин, при лісових пожежах, а також для розчищення шляхів до осередку пожеж.