«Львівський бронетанковий завод» відвідав заступник міністра економічного розвитку і торгівлі.

У вівторок, 4 грудня 2018року, з робочим візитом на ДП «Львівський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», прибув заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Бровченко Юрій Петрович.

В рамках цього візиту пройшло детальне ознайомлення заступника міністра з виробничими потужностями, окреслено потенціал, перспективи та всі виробничі можливості підприємства для максимального завантаження та залучення заводу, з метою вирішення завдань обороноздатності та економічного зростання країни.

На сьогоднішній день на підприємстві працює близько 640 осіб, а середня зарплата працівників становить 12 тис. грн. за останні 4 роки цей показник збільшився у 2,4 рази. В свою чергу, директор ДП «ЛБТЗ» Віктор Андрощук анонсував підняття з 1 січня 2019 року заробітної плати ще на 20%. До слова, з приходом теперішнього керівника за останні пів року це вже друге підвищення заробітних плат на підприємстві.

«Приємно бачити, що одне з стратегічних підприємств з виробництва та ремонту бронетанкової техніки активно працює та готове в рази збільшити виробничі потужності для забезпечення обороноздатності та збереження життя нашим захисникам на сході країни, а також від міністерства висловлюю підтримку "Львівському бронетанковому заводу» - зазначив Юрій Бровченко.

Нагадаємо, що основною сферою діяльності є ремонт і модернізація танків Т-72, Т-64, гусеничних пожежних машин ГПМ-54, інженерних машин розгородження ІМР-2 та броньованих машин розмінування БМР-1. Фахівці заводу також здійснюють ремонт танкових двигунів та комплектуючих до танків Т-72.

Останніми роками на підприємстві інтенсивно проводяться роботи по виготовленню нових зразків БТОТ, а саме: проведено державні випробування дослідного взірця та налагоджено виготовлення тактичної бойової колісної машини «Дозор –Б», гусеничної броньованої пожежної машини ГПМ-72, бойової ремонтно-евакуаційної машини БРЕМ «Лев». Окрім того, на даний час розроблено технічну документацію і виготовлено дослідний взірець тягача БТС-4ЛБТЗ.