«Львівський бронетанковий завод» відвідав голова Наглядової ради "Укроборонпрому".

В понеділок, 1 липня 2019 року державне підприємство «Львівський бронетанковий завод», що входить до складу державного концерну «Укроборонпром» з робочим візитом відвідав голова Наглядової ради "Укроборонпрому" Айварас Абромавичус. Це один із перших візитів Айвараса Абромавичуса на підприємства концерну на даній посаді, основною метою візиту було ознайомлення з виробничими потужностями підприємства та перевірка виконання підприємством договорів в тому числі з Міноборони України.

Серед основних досягнень про які наголосив на зустрічі керівник підприємства Віктор Андрощук є не лише вчасне, якісне та повне виконання державного оборонного замовлення для потреб МО України, але і відновлення підприємством свого експортного потенціалу, як результат, вперше за період бойових дій на сході України виконало ще й зовнішньо-економічний контракт на поставку близько півтори десятка броньованих ремонтно-евакуаційних машин БТС-4ЛБТЗ на базі танків Т-55 для потреб МО однієї з азійських країн.

«Важливим є і те, що завдяки високій зайнятості виробничих потужностей через виконання підприємством державного оборонного замовлення для потреб МО України працівники підприємства вчасно отримують заробітну плату.

Більше того, середня заробітна плата суттєво збільшилась. Так, якщо у 2016 році середньомісячна зарплатня працівників становила 5 541,8 гривень то на сьогоднішній день зросла до 14 700 гривень, а в 4-ому кварталі 2019 року планується чергове підвищення» - повідомив Віктор Андрощук.

Як відомо, в першій половині року підприємство вже передало Збройним Силам України значну частину відновленої бронетехніки.