«Львівський бронетанковий завод» з черговим візитом відвідав заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України

У четвер, 1 серпня 2019 року, з робочим візитом на ДП «Львівський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», прибув заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Бровченко Юрій Петрович.

В рамках цього візиту заступник міністра ознайомився із актуальним станом роботи підприємства, виконання плану виготовлення бронетехніки згідно державного оборонного замовлення, а також зустрівся з колективом підприємства та вручив їм подяки від міністерства та КМ України.

«Щиро дякую вам за самовіддану, щоденну роботу та ваш вклад в підвищення обороноздатності та підвищення рівня економіки України. Від міністерства висловлюю підтримку "Львівському бронетанковому заводу» та запевняю, що ми підтримували, підтримуємо та будемо підтримувати вас для забезпечення ефективної роботи підприємства та відповімо на всі виклики, які стоять перед оборонною промисловістю та країною» - зазначив Юрій Бровченко.

У свою чергу, директор підприємства Віктор Андрощук наголосив на тому, що підприємство активно працює над посиленням обороноздатності України. За півроку «Львівський бронетанковий завод» відновив, модернізував та передав до українського війська декілька десятків одиниць бронетехніки. Окрім того, були виконані виробничі плани по ремонту та модернізації чотирьох типів бронетехніки, зокрема мова йде про модернізацію основних бойових танків.

«На підприємстві активно діє програма із підвищення заробітної плати. Середня зарплата на «Львівському бронетанковому» наразі становить більше 14,5 тис грн. Це у 1,5 більше ніж по області. Окрім того, заплановано чергове підняття з четвертого кварталу заробітної плати ще на 10%», - повідомив Віктор Андрощук.

Одночасно з цим, перед підприємство існують виклики, які пов’язані із необхідністю систематичного оновлення виробничого високоточного обладнання. Нажаль існуюча зараз система обмеження прибутковості по роботі у рамках ДОЗу, не дозволяє підприємству самостійно акумулювати кошти для розвитку виробництва та утримання високопрофесійних спеціалістів.

Нагадаємо, що «Львівським бронетанковим заводом» передано чергову велику партію бронетехніки Збройним Силам України, зокрема мова йде про основні бойові танки та інженерні машини.