Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром» взяло участь у ХVI Міжнародній виставці озброєння і техніки «Зброя та Безпека - 2019»

В період з 08 по 11 жовтня 2019року у місті Києві проходить ХVI Міжнародна виставка озброєння і техніки «Зброя та Безпека - 2019». Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод» уже традиційно, у складі об’єднаної експозиції підприємств ДК «Укроборонпром» демонструє нові види озброєння і техніки, які підприємство виготовляє, модернізує та ремонтує.

Серед зразків бронетехніки в цьому році відвідувачам виставки представлені модернізовані танки типів Т-72 та Т-64, броньовані пожежні танки ГПМ-72 та ГПМ-54, а також броньовані ремонтно-евакуаційні машини БРЕМ «Лев» та новинка БРЕМ «Зубр».

До слова, БРЕМ «Зубр» - це броньований тягач створений конструкторами ДП «ЛБТЗ» на базі шасі танка Т-55, який здатний витягувати застряглі чи затонулі танки, евакуювати несправну бронетехніку з поля бою, а також, що є дуже важливо, здійснювати легкий та середній ремонт танків в польових умовах.

В рамках виставки керівник підприємства Віктор Андрощук зустрівся з представниками силових структур як України так і делегаціями іноземних країн, основною темою зустрічей була можливість виготовлення та постачання продукції для потреб замовника.

«На даний час наше підприємство відновлює бронетехніку, як на виробничих потужностях підприємства так і в зоні ООС, систематично відряджаючи туди виїзні ремонтні бригади для того, щоб військові мали чим протистояти ворогу, водночас ми цінуємо нашу співпрацю з іноземними партнерами, оскільки нам є чим вас зацікавити і для нас дуже важливо зберегти свій експортний потенціал,» - наголосив під час зустрічі Віктор Андрощук.