ДП «Львівський БТЗ» з робочим візитом відвідав начальник центрального бронетанкового управління збройних сил України

04 лютого 2020 року з робочим візитом на державне підприємство Львівський бронетанковий завод, що входить до складу ДК «Укроборонпром» завітав начальник Центрального бронетанкового управління Збройних Сил України генерал-майор Юрій Мельник.

Мета візиту – перевірка стану виконання підприємством державного оборонного замовлення щодо капітального ремонту та модернізації бронетехніки та інспекція на предмет готовності виробничих площ, конструкторської та технологічної документації до виконання додаткових замовлень по ремонту та виготовленню бронетехніки для потреб військових на сході України.

Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод» впродовж 2019 року та у першому півріччі поточного року виконує оборонне замовлення по капітальному ремонту та модернізації танків Т-72, Т-64, гусеничних пожежних машин ГПМ-54 та броньованих ремонтно-евакуаційних машин БРЕМ-1.

Також, військовослужбовець на території підприємства поспілкувався із журналістами Радіо Свободи та уточнив, які вимоги до якості та комплектації бронетехніки ставлять Збройні Сили до підприємства-виробника.

«Танк Т-64 — це основний танк, що стоїть на озброєнні у військах. І Львівський бронетанковий завод, незважаючи, що він тільки у 2018 році освоїв ремонт даного виду техніки, вже встиг відремонтувати та передати міноборони України близько пів сотні танків. Що стосується видів модернізації танків Т-64 можу сказати, що як засвідчила практика застосування цих машин на сході України, танк має ще досить великий потенціал модернізації. Сьогодні роботи відбуваються комплексним методом — щодо удосконалення моторно-трансмісійного відділення, рухомості, систем зв’язку, навігації, системи управління озброєнням. Головне завдання модернізації — виготовити за короткий час та з економією коштів надійний зразок з покращеними характеристиками і ДП «Львівський БТЗ» з поставленою задачею справляється», - наголосив начальник Центрального бронетанкового управління Збройних Сил України генерал-майор Юрій Мельник.