З робочим візитом державне підприємство «Львівський БТЗ» відвідав заступник генерального директора ДК «Укроборонпром»

Сьогодні, 18 лютого 2020 року на державне підприємство Львівський бронетанковий завод, що входить до складу ДК «Укроборонпром» з робочим візитом прибув заступник Генерального директора ДК «Укроборонпром» Ігор Фоменко.

Посадовець спільно з керівництвом підприємства провів робочу нараду з трудовим колективом, детально зупинився на основних аспектах реформ, які важливо втілити у найкоротші строки для підвищення фінансово-економічних показників роботи підприємства.

«У Концерні добре розуміють проблему законодавчої зарегульованості сфери ОПК. Сприяти дебюрократизації на законодавчому рівні, створенню сприятливих умов для розвитку підприємств концерну - один із пріоритетів нашої роботи. За останні роки ЛБТЗ покращує власні фінансово-економічні показників, урізноманітнює свій продуктовий портфель, однак є і точки росту, де треба докласти більше зусиль, насамперед, якісна трансформації та підвищення конкурентноспроможністі продукції заводу», - наголосив заступник Генерального директора ДК «Укроборонпром» Ігор Фоменко.

Працівники підприємства також мали можливість поспілкуватись з Ігорем Фоменко та отримати відповіді на важливі для них питання. Натомість, директор ДП «Львівського БТЗ» Віктор Андрощук доповів поточний стан роботи підприємства і подякував за підтримку та допомогу в роботі підприємства.