29.07.2020

Львівський бронетанковий завод відвідав міський голова Львова Андрій Садовий

Сьогодні, з робочим візитом ДП "Львівський бронетанковий завод" відвідав міський голова Львова Андрій Садовий. В ході візиту очільник міста разом з директором підприємства Віктором Андрощуком обговорили важливі питання співпраці. Мова йшла, у першу чергу, про сприяння міста кращому маршрутному сполученню для доїзду працівників на роботу, а також обговорили шляхи вирішення питання житла для молодих працівників та можливості формування окремого виду молодіжного кредитування для працівників, які його потребують.

Відтак, очільник міста запропонував, щоб підприємство створило свій кооператив для будівництва житла для працівників. Місто ж готове надати землю під таке будівництво. «Можна також продумати довготривалі позикові кошти, як по молодіжному кредитуванню. Важливо спочатку зрозуміти, яка у вас є потреба з житлом у працівників. Ви легально працюєте, сплачуєте податки, то чому б місту вам не допомогти. Ми готові таку землю дати безкоштовно під кооперативне будівництво. Ця ідея про окреме молодіжне кредитування для працівників, які працюють в Укроборонпромі на Львівщині - важливе питання», - відзначив мер.

Нагадаємо Львівський бронетанковий завод – державне підприємство з 76-річним досвідом роботи, яке займається не тільки ремонтом, але і виготовленням бронетехніки, а саме: виготовлення броньованих пожежних машин ГПМ-72 та ГПМ-54, броньованих ремонтно-евакуаційних машин БРЕМ «Лев» та БРЕМ «Зубр» та тактичної броньованої колісної машини «Дозор-Б». Також підприємство здійснює капітальний ремонт і модернізацію танків Т-72, Т-64 та Т-55 і ряду спеціальних інженерних машин таких як броньована машина розмінування БМР-2 та інженерна машина розгородження ІМР-2. Підприємство входить в п’ятірку найбільших платників податків області та забезпечує роботою понад 700 працівників, а середня заробітна плата за перший квартал 2020 року становить понад 16 600 грн. що є майже на 70% більше ніж середня заробітна плата у Львівській області за той самий період.