Бронетранспортер «Дозор-Б» відмінно продемонстрував свої можливості для потенційного інозамовника

Цими вихідними на одному з полігонів на околиці Києва відбулись тактичні випробування колісних бронемашин від вітчизняних виробників.

Свої можливості демонстрували бронетранспортери ББМ«Козак-2М», ТБКМ «Дозор-Б» та бронетранспортер «Отаман».

Ініціювала такі демонстраційні заходи державна компанія «Укрспецекспорт». Мета - представлення продукції українських зброярів потенційному інозамовнику однієї з країн Південно-Східної Азії.

Бронемашини тестувались на такі критерії, як прохідність, маневреність, надійність та ще багато інших показників.

За результатами демонстраційних випробувань легкоброньований «Дозор-Б» з колісною формулою 4х4 виробництва Львівського бронетанкового заводу та сконструйований Харківським конструкторським бюро ім. Морозова показав достойний результат чим і зацікавив потенційного інозамовника.

Нагадаємо, що тактична броньована колісна машина «Дозор-Б» виготовлена спеціально для виконання завдань у війську. Цільний броньований корпус забезпечує надійність для екіпажу та десанту.

Повнопривідний з самоблокуючими механізмами міжколісних диференціалів та механізмом примусового блокування міжосьових диференціалів Дозор-Б пройшов найскладніші ділянки бездоріжжя та рови. За рахунок порівняно не великим розмірам машина маневрена тому так само добре почувається в умовах міста.

Також слід відзначити надійний чотирьохтактний чотирьохциліндровий дизельний з турбонаддувом двигун DEUTZ німецького виробництва та автоматична трансмісія Allison забезпечують надійність та хорошу потужність ТБКМ «Дозор-Б».

До слова, десяток Дозорів вироблених на Львівському бронетанковому з 2016 року успішно пройшли випробування нашими військовими на сході України.

Сьогоднішній ТБКМ «Дозор-Б» зазнав значних конструктивних удосконалень та є прийнятий на озброєння Збройними Силами України, що також підвищує його експортний потенціал.

Детальніше про ТБКМ «Дозор-Б» тут: https://ukroboronprom.com.ua/uk/pro-golovne/infokarta-tbkm-dozor-b.html